Calendario

Diciembre. 2015
LunMarMierJueVierSabDom
 << <Sep 2017> >>
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Anuncio

¿Quién está en línea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicación

Archivos

Anuncio de los artículos posteados el: 13/12/2015

13 Dic 2015 
Ankarada hukukçular fazlaca mevcuttur. Ama iyi bir avukat elde etmeniz ancak çok iyi bir arayis sayesinde olabilir. Çünkü bazi hukukçulara güven duyabilmek hiç kolay degildir.Avukatlik meslegini icra edenler temel düzeyde bosanma davasi alaninda deneyim kazanmis avukatlar,icra davalarinda deneyim kazanmis avukatlar,ceza hukuku avukatlari ve bilisim avukatlari olarak ayrilabilir. Lakin hukuk alaninda baska uzmanlik alanlari da bulunur.Bosanma davalari alaninda uzman avukatlar örnek olarak verirsek bosanmayla ilgili fazla sayida kanun maddesini ögrenmek yükümlülügündedirler.Buna ilaveten fazla iyi bir avukat bulmanizda yeterli degildir. Avukatin ayrica alaninda bilirkisi konumunda bulunmasi da katidir. Üzerinde durdugum seyi avukatin geçmisteki girdigi davalardan anlamaniz mümkündür. "Ankara Iyi Bosanma Avukati" googleda çokça aranan bir kelimedir. Bunun yaninda "en iyi bilisim avukati ankara" kelime gurubu da çokça aranan kelimelerdir.

Türkiyede özellikle en çok basvurulan davalardan biri olan bosanma davalari Ankara avukatlari vasitasiyla son derece iyi bir tarzda yürütülmektedir. Müvekkillerinin bosanma sürecini gerek maddi gerek de manevi sekilde en karli biçimde sonlandirmalarini imkanli kilan bosanma avukatlari özellikle çekismeli bosanma davalarinda bosanmakta olan çiftler arasinda bir anlasma alani gerçeklestirmek için ugrasmaktadirlar. Bu sebeple eger kocanizla nizasiz bir tarzda bosanamiyorsaniz, kati bir sekilde bosanma konusunda uzman bir hukukçunun yardimlari ile bosanma davasi sürecinizi bitirmelisiniz.
Günümüzde en çok karsilasilan davalar bilisim hukuku davalaridir. Bunun sonucu olarak bilisim suçlarinda deneyimli avukatlara ihtiyaç büyümüstür. Lakin deneyimli bir bilisim hukuku avukati bulmak çok çaba gerektirir. Çünkü bilisim suçu avukati sayisi çok azdir.

Bosanma davalari iki biçimde açilabilmektedir. Eger taraflar bosanma hususunda anlasirsa hakime basvurmalari durumunda anlasmali olarak ayrilabilirler. Anlasmali olarak evliligi sonlandirabilmenin gerçeklesmesi için evlilik hayatinin en az bir yil devam etmis olmasigereklidir. Eger evlilik bir yildan daha az sürmüs ise esler anlasmali sekilde ayrilmak için müracaat edemezler. Bu durumda çekismeli sekilde müracaat etmek durumundadirlar. Anlasmali sekilde bosanabilmek için aile mahkemesine bir anlasmali bosanma protokolü vermeleri gerekmektedir. Bu protokolün bir avukat meslegi icra eden biri araciligiyla meydana getirilmesi iyi olacaktir. Bunun ardindan taraflar mahkemeye çikmali ve anlasmali bosanma metnini kabul ettiklerini beyan etmelidirler. Çekismeli biçimde evlilige son vermek için bir bosanma nedenine ihtiyaç bulunmaktadir. Bu evlilige son verme nedeninin hakim tarafindan kabul edilebilir olmasi gerekir. Ayrica evliligi bitirme sebebinin ispatlanmasi gerekmektedir. Bosanma davasinda davaci bosanma nedenlerini her türlü kanitla kanitlayabilir. Örnegin tanik kanit olarak kullanilabilir. Çekismeli ayrilma davasi baya uzun sürebilmektedir. Davayi kisaltmak için bir hukukçudan yardim istenmelidir.
13 Dic 2015 
¡Felicidades !¡ la creación de tu blog es un éxito !

Para poder acceder a las diversas opciones de tu Blog, conéctate pulsando el link «conexión»:

Conéctate con el nombre de usuario: Admin y tu contraseña (él que elegiste durante la creación del blog).
Una vez conectado, una barra de herramientas se colocará automáticamente encima de la página que te permite acceder al panel de administración.
Admin · 5 vistas · 1 comentario
Categorías: Primera categoría