Calendario

Agosto. 2017
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Anuncio

Quin est en lnea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicacin

Archivos

18 Dic 2015 - 15:17:27

Boşanma Davaları Ankara

İyi bir boşanma avukatı dşncelerinizi anlamalıdır. Boşanma davası sreci olduka zor bir sretir. O yzden sre boyunca size destek olabilecek bir avukat bulmanız gereklidir. yleyse uzman bir boşanma avukatını nasıl bulabilirsiniz? Ayrıca davanız ekişmeli mi yoksa anlaşmalı mı olacak?

Aynı zamanda boşanma davası nasıl aılır buna da dokunalım. Boşanma davaları iki tarzda aılabilir. Eğer eşler evliliği sonlandırma hususunda anlaşırsa aile mahkemesine başvuru yapmaları durumunda anlaşmalı şekilde boşanabilirler. Anlaşmalı olarak boşanmanın gerekleşmesi iin evliliğin en az bir sene srmş olmasıgerekir. Eğer evlilik bir seneden kısa devam etmiş ise eşler anlaşmalı biimde evliliği sonlandırmak amacıyla mracaat edemezler. Bu halde ekişmeli tarzda başvuruda bulunmak durumundadırlar. Anlaşmalı şekilde evliliği sonlandırmak iin mahkemeye bir anlaşmalı boşanma protokol sunmaları gereklidir. Bu mutabakat metninin bir avukat mesleği icra eden biri vasıtasıyla dzenlenmesi faydalı olacaktır. Bunun ardından taraflar aile mahkemesine http://ankaraavukat.ra6.org/2014/10/23/bosanma-ve-cocukla-kisisel-iliski/ ıkmalı ve anlaşmalı boşanma protokoln kabul ettiklerini beyan etmelidirler. ekişmeli şekilde evliliği bitirmek iin bir boşanma sebebine ihtiya bulunmaktadır. Bu evliliğe son verme sebebinin haklı olması gerekmektedir. bunun yanında evliliği bitirme sebebinin ispatlanması lazımdır. Boşanma davasında davacı iddiasını her eşit delille ispatlayabilir. rneğin telefon kayıtları delil olarak ileri srlebilir. ekişmeli ayrılma davası baya uzun srebilmektedir. Dava sresini hızlandırmak iin bir avukattan yardım istenmelidir.

Boşanma Avukatları kelimesi hi bir zaman aklımıza gzel dşnceler getirmez. Bunun nedeni tecrbelerimiz olabilir mi? Avukatlık yapan hukukuların neredeyse tamamı toplumu daha iyi hale getirmek amacıyla sememiştir avukatlığı. Bir ok boşanma avukatı , boşanma avukatı olmaya parasal nedenler nedeniyle başlamıştır. Bundan dolayı Ankarada boşanma avukatınızı seerken iyi dşnmelisiniz.

Haddinden fazla avukat var. En İyi avukatı nasıl seeceğim? Boşanma avukatınızı seerken en gzel yol tavsiyelerdir. Diğer bir seenek ise internetten detaylı bir araştırma yapmaktır. Eğer bu yola karar verdiyseniz bulduğunuz boşanma avukatlarını neren siteler de aynı yolla bulabilirsiniz.

Vnculo permanente hacia el artculo completo

http://bosanmazman814.blogespana.net/Primer-blog-b1/BoAYanma-DavalarA-Ankara-b1-p3.htm

Comentarios

Este artculo no tiene Comentario por el momento .....


Escribir un comentario

Estatuto de los nuevos comentarios: Publicado

Se mostrar tu URL


Por favor introduce el cdigo contenido en las imgenes.


Texto del comentario

Opciones
   (Salvar el nombre, el mail y la URL en los cookies)